Hirdetmények 2015. október 22. 16:30

Ösztöndíjra pályázhatnak a felsőoktatásban tanulók

Ösztöndíjra pályázhatnak a felsőoktatásban tanulók
November 9-ig nyújthatják be pályázatukat a Bursa Hungarica Felsőoktatási Ösztöndíjpályázatra a felsőoktatási intézményben tanuló félegyházi hallgatók.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, az 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján kiírja a 2016. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot felsőoktatási hallgatók számára a 2015/2016. tanév második és a 2016/2017. tanév első félévére vonatkozóan.

A pályázat beadásának határideje: 2015. november 9.

A pályázat kiírását Kiskunfélegyháza Város honlapján lehet megtekinteni (www.kiskunfelegyhaza.hu), valamint érdeklődhetnek a polgármesteri hivatalban, a 06/76-562-039-as telefonszámon, vagy információ kérhető: [email protected] e-mail címen. 

Fontos információ, hogy az online pályázati felület használata internet explorerrel lehetséges. Használatához minden más alkalmazást be kell zárni.

 

Kövessen minket a Facebookon is!