Közélet 2014. április 6. 12:04

A korábbinál nagyobb a választási kedv Félegyházán

A 4-es számú választókerület 31 szavazókörében zavartalanul kezdődött reggel a voksolás. A délelőtt folyamán azt lehetett tapasztalni, hogy a 2010-es választásokhoz képest nagyobb a választók aktivitása. A 11 órás összesítés szerint a 73685 választásra jogosult közül 22 százalék járult az urnák elé. Általános tapasztalat, hogy a korábbinál nagyobb a fiatalok megjelenése.

 

 

Dr. Endre Szabolcs jegyző arról számolt be, hogy a választási apparátus a terveknek megfelelően kezdte el a munkát.

A szavazókörökben 19 óráig lehet leadni a szavazatokat. Az érvényes voksoláshoz mindenkinek magával kell vinnie a személyi igazolványát és a lakcímet igazoló okmányát. A választás eredményének összegzése éjfél körülre várható – tette hozzá a jegyző.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!