Kultúra 2014. április 9. 13:06

Segesvári vendégek a Szent Benedek Szakképző Iskolában

Képgaléria
 Segesvári vendégek a Szent Benedek Szakképző Iskolában
A segesvári Mircea Eliade Líceum tanulóit látták vendégül április 4-től 7-éig a Szent Benedek Szakképző Iskola diákjai és tanárai. A testvériskolából érkezett fiatalokat gazdag program várta Félegyházán. A városnézés mellett íjászbemutatóval, színjátszó produkcióval, sportversenyekkel kedveskedtek a vendéglátók.

 

Az ismerkedő program során ellátogattak a tiszaalpári skanzenba, kirándultak a Tőserdőben és megtekintették Szeged nevezetességeit is. Az iskola zenekarának bemutatkozása mellett táncbemutató és táncház bővítette a barátkozási lehetőségeket.

A szabadidős programok mellet a két iskola tanulói közösen vettek részt Gergő atya szentföldi zarándoklatról szóló előadásán, illetve a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja alkalmából megtartott megemlékezésen.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!