Sport 2014. április 12. 20:26

Közel 150-en vettek részt a Senior Kosárlabda Tornán

26 csapat, köztük 15 férfi és 11 női együttes vett részt április 12-én, a Félegyházán megrendezett Senior Kosárlabda Tornán. A rendezvényt a félegyházi seniorok szervezték. Támogatójuk a Kiskunfélegyházi Kosárlabda Club volt. A tornán csupán a 35 évnél idősebbek léphettek pályára. Külön kategória volt a 45 évesnél idősebb nők és az 50 évnél idősebb férfiak számára.

A mérkőzések egyszerre két pályán zajlottak a félegyházi sportcsarnokban . A csoportokba osztottak csapatok kétszer 10 perces találkozókat vívtak egymással.

Senior tornát 2000 óta rendeznek Félegyházán. Ez volt a hatodik alkalom, hogy itt mérkőztek meg a csapatok.

Az országos tagok közül mindig más-más együttes biztosítja a helyszínt a torna számára.