Egészségügy 2016. január 19. 08:15

Szünetel a röntgen a megyei tüdőgondozóban

Szünetel a röntgen a megyei tüdőgondozóban
A Bács-Kiskun Megyei Kórház értesíti a lakosságot, hogy új digitális röntgen gépeket kap a Tüdőgondozó Intézet Kecskeméten, ami minőségi, magasabb szintű diagnosztikai lehetőséget biztosít. A röntgenpark telepítése miatt januárban a Tüdőszűrő Állomáson és a Tüdőgondozó Intézetben a röntgen működése szünetel, a szűrés csak februártól indul újra.

Akinek mellkas röntgenre van szüksége, lehetőségeikhez képest igyekeznek megoldani. Ehhez viszont a lakosság türelmét és megértését kérik. A háziorvosokat arra kérik, hogy a betegeket mellkas röntgenre a Kecskeméti Megyei Kórház Központi Röntgen Osztályára küldjék. A zavartalan működés előreláthatólag február hónapban áll helyre.


Fotó: illusztráció

 

Kövessen minket a Facebookon is!