Egészségügy 2016. május 16. 11:30

Véradások a kiskunfélegyházi kistérségben

Véradások a kiskunfélegyházi kistérségben
Májusban is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezenkívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.


Véradások időpontok:


Május 21., szombat - Kiskunfélegyháza: Petőfi Sándor Városi Könyvtár (Richter Egészségnap keretein belül) 10-től 14 óráig

Május 26., csütörtök - Kiskunfélegyháza: Ipartestület 9-től 12 óráig

Május 28., szombat - Kiskunfélegyháza: Mentőállomás (Hunyadi u. 8.): 10-től 12 óráig
 

Kövessen minket a Facebookon is!