Egészségügy 2016. június 13. 12:30

Az egészség szolgálatában

Képgaléria
Az egészség szolgálatában
A Kamilla Gyógynövény és Biobolt Kiskunfélegyházán, a Kossuth u. 4. szám alatt várja kedves vásárlóit glutén-, tej-, és tojásmentes termékek, alapanyagok, lisztek, édes és sós csemegék, pékáru széles választékával. Cukorbetegek és fogyni vágyók számára méregtelenítő, zsírbontó teákat, vitaminokat, csökkentett szénhidrát tartalmú liszteket, tésztákat kínálnak, mely mellett az egészséges étrendbe beilleszthető bio-, és reform élelmiszerek is megtalálhatók polcaikon. Az üzletben mintabolti áron kaphatók Varga Gábor gyógygomba kivonatai, melyek használatához szakszerű tanácsadással állnak rendelkezésre. Daganatos betegségek kezelésére, sugárkezelés, kemoterápia mellékhatásainak enyhítésére és az erőnlét javítására is találhatók készítmények. Az üzlet egész évben várja kedves vásárlóit hétköznapokon 8-18 óráig, szombaton 9-12 óráig.

Kövessen minket a Facebookon is!