Közélet 2014. május 10. 14:21

A „Kincskeresők” is szedték a szemetet

Képgaléria
A „Kincskeresők” is szedték a szemetet
Kiskunfélegyháza iskolái, közintézményei és munkahelyi közösségei is csatlakoztak a „Te Szedd! - Önkéntesen a Tiszta Magyarországért” három napos akcióhoz. Péntek délután a polgármesteri hivatal és a járási hivatal dolgozói a Petőfi lakótelepen kezdték el a szemétgyűjtést. Szombaton több iskola és munkahelyi közösség is felvállalta környezetünk szebbé tételét.

 

A Batthyány Lajos Általános Iskola -több mint 30 fős- „Kincskeresők” csapata szombaton reggel a Körösi utca környékén gyűjtötte össze a felelőtlenül szétdobált szemetet. A Móra Ferenc Gimnázium tanulói a Kossuth utcán gyűjtötték össze a csikkeket, szélfútta zacskókat, üdítős dobozokat. A Duna House munkatársai a Kőrösi út, illetve a Csongrádi út melletti parkoló megtisztításán szorgoskodtak. A Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület tagjai a volt Fürdőszállót és annak környékét tették rendbe.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!