Kunszállás 2016. július 2. 07:30

Ismét együtt a Kormorán és a Félegyházi Táncszínház

Képgaléria
Ismét együtt a Kormorán és a Félegyházi Táncszínház
A Kormorán folk-rock együttes baráti körének tábora, a Kobak tábort minden évben más helyszínen rendezik meg. Idén Kunszállás volt a vendéglátója a fiataloknak. A művészeti vándortábornak négy esztendeje a Félegyházi Táncszínház tagjai is rendszeres résztvevői. A táborszervezőkkel való szoros együttműködés 2006-ban kezdődött, mikor a Nimród vérét rendezte meg Kasza Ákos és Kátai Tibor. Onnantól kezdve a Félegyházi Táncszínház alapzenéjét mindig a Kormorán biztosította. Nem véletlen tehát, hogy a Kobak tábor záró akkordjaként július 2-án,szombaton 18 órától lép fel születésnapi nagykoncerttel a Kormorán zenekar. A régi dallamokon túl az újabb dalokból is kaphat ízelítőt a közönség. S ha már úgyis áll a színpad, július 3-án, vasárnap 19.30-tól egy vadonatúj rockoperát is megtekinthetnek az érdeklődők a Félegyházi Táncszínház és a Felvidéki Rockszínháznak köszönhetően.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!