Kitekintő 2016. augusztus 3. 14:30

Emlékezz Európa nemzetközi ifjúsági tábor a Népfőiskolán

Emlékezz Európa nemzetközi ifjúsági tábor a Népfőiskolán
Ötödik alkalommal szervez nyári tábort lengyel, cseh, szlovák és magyar középiskolás diákok részére augusztus 8-14. között az 1956-os Pesti Srác Alapítvány, együttműködésben a Lakiteleki Népfőiskolával.

A tábor elsődleges célja a visegrádi országok történelmének és kultúrájának kölcsönös megismerése. A résztvevő fiatalok előadásokat hallgatnak meg, valamint kirándulásokon vesznek részt.

Az Emlékezz Európa tábor a Nemzetközi Visegrádi Alap támogatásával, a Lakitelek Népfőiskolával együttműködve rendezi meg 2012 óta az 1956-os Pesti Srác Alapítvány, melyet Pongrátz Gergely, az ’56-os felkelők egyik legismertebb alakja alapított 1990-ben.
 

Kövessen minket a Facebookon is!