Kitekintő 2016. augusztus 4. 14:15

Király Gábor egyik mackójával kampányol az SOS Gyermekfalvak

Király Gábor egyik mackójával kampányol az SOS Gyermekfalvak
Az SOS Gyermekfalvak a magyar foci legjobb kapusának és a legnépszerűbb futballbírók egyikének dedikált tárgyait kínálta fel támogatóinak. Egy Király Gábor által aláírt szürke mackónadrágot és Kassai Viktor játékvezető, az SOS jótékonysági nagykövetének táskáját kínálta fel az alapítvány támogatóinak.

Ma 23 ezer gyerek nem élhet a szüleivel elhanyagolás, bántalmazás, szegénység vagy a szülők betegsége, halála miatt. Az SOS Gyermekfalvak 400 gyereknek ad családot nevelőszülő hálózatán keresztül Kőszegen, Kecskeméten és Orosházán. Az SOS jellegzetessége, hogy a gyerekek testvéreikkel együtt maradva, családként nőhetnek fel.

A gyerekek pszichológusi segítséget kapnak a hozott traumák feldolgozásához, fejlesztőprogramokban vesznek részt, az alapítvány táborokat és kulturális programokat szervez számukra, hogy behozhassák a hátrányaikat. 
 

Kövessen minket a Facebookon is!