Kunszállás 2016. augusztus 16. 15:00

XVIII. Húsfőző Fesztivál és Falunap

XVIII. Húsfőző Fesztivál és Falunap
Kunszálláson bő másfél évtizede indították útjára a település egyik legfontosabb közösségi rendezvényét, a húsfőző és tésztafesztivált. Akkor még csak helyiek mutatták meg gasztronómiai tudásukat, mára viszont határokon átívelő rendezvénnyé vált a hagyományos ősz eleji program. Idén szeptember 3-án, szombaton tartják meg a versenyt, mely kiegészül Kunszállás falunapjával is.

A Radnai téren ezúttal is lesznek gyerekprogramok, kézműves vásár, bor-bár, rodeó-bika, majd 13 órakor ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét a fesztivál.

Néptánccal kedveskedik a közönségnek Kunszállás testvértelepülése, Agyagfalva együttese, de fellép a helyi Csűrcsavaró Néptáncegyüttes, a Szeremlei Néptánccsoport, az Izgő-mozgó és a Virgonc Tánccsoport is.

17 órakor Galambos Lajos és zenész barátai, 19 órától pedig a Jump Rock Band múlatja az időt.

21.30-tól tűzijáték, 21.45-től pedig hajnalig tartó szabadtéri retro parti várja a résztvevőket.
 

Kövessen minket a Facebookon is!