Hirdetmények 2016. augusztus 24. 17:00

A Kiskunfélegyházi Víziközmű Társulat hirdetménye

A Kiskunfélegyházi Víziközmű Társulat hirdetménye
A szennyvízcsatorna beruházás III. ütemében a lakossági önrész megfizetésére kötött LTP szerződések megszüntetése csoportosan történik. A lakástakarék számlák felmondásáról a társulati tagok levélben kaptak értesítést az OTP Lakástakarék Pénztártól. A számlákon lévő összeg az engedményes Víziközmű Társulathoz kerül át, állami támogatás nélkül. Ebből a társulat már törlesztette a mintegy 52 millió Ft beruházási hitelt.

A társulat küldöttgyűlése várhatóan szeptember végén dönt a lakossági érdekeltségi hozzájárulás optimális mértékéről, vagyis az önerő csökkentéséről, az alapszabály szükséges módosításáról. Ezt követően indulhat meg az elszámolási eljárás a lakossággal, melynek első lépése az érdekeltségi hozzájárulás végleges mértékének közlése, a szükséges intéznivalókról szóló tájékoztató levél kiküldése. A névre és lakcímre szóló társulati levél megérkezéséig türelmüket kérjük, addig a lakosság részéről az OTP és a társulat felé teendő nincs.
 

Tisztelettel: Kiss Kálmán Tibor elnök, az Intézőbizottság nevében
 

 

Kövessen minket a Facebookon is!