Hirdetés
2014. június 11. 15:32

Járdák épülnek Kiskunfélegyházán

Járdák épülnek Kiskunfélegyházán
Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testülete a legutóbbi testületi ülésen elfogadta Kapus Krisztián Polgármester Úr javaslatát, amely alapján 5 millió Ft keretet állítottunk be járdaépítési programra a 2014. évi költségvetésbe.

A program lényege, hogy azon ingatlantulajdonosok, akik járdaépítést, vagy –felújítást terveznek, önkormányzati kiegészítő támogatásban részesülhessenek. A támogatás vissza nem térítendő, helyszíni egyeztetés után igényelhető.

Amennyiben Ön tervez járdaépítést, abban az esetben javaslom kihasználni a lehetőséget. A program részleteiről elérhetőségeimen érdeklődhet.

Elektronikus levél: [email protected]

Telefon: 20/3185890

Dongó József 6. vk. (Bankfalu, Liget utca, Zöldmező Lakótelep, II., IV., V., VI., VII., VIII., körzetek) önkormányzati képviselője

Kövessen minket a Facebookon is!