Közélet 2014. január 13. 07:08

Polgári Bállal indult Kiskunfélegyházán a báli szezon

Képgaléria
Polgári Bállal indult Kiskunfélegyházán a báli szezon
A József Attila Általános Iskola tornatermében rendezték meg január 11-én, szombaton a VII. Polgári Bált Kiskunfélegyházán.

A bál fővédnöke dr. Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára, véndöke dr. Kerényi János, a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottja, és Bányai Gábor, a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés elnöke volt. A vendégeket - a házigazda jogán - Kapus Krisztián polgármester köszöntötte.

A műsorról az Alapfokú Művészeti Iskola Rézfúvós Együttese, Katona Kitti és Patai Ádám versenytáncosok, a Silver Steep Tánccsoport és Gulyás László vándormuzsikus gondoskodott. Asztali áldást mondott Bese Gergő, a Sarlós Boldogasszony templom káplánja.

A sztárvendég Horváth Charlie volt.

 

Kövessen minket a Facebookon is!