Sport 2019. augusztus 21. 11:00

Újra nyilat fogtak a dartsosok

Képgaléria
Újra nyilat fogtak a dartsosok
Augusztus 19-én rögtönzött open versenyen indultak a félegyházi dartsosok Kecskeméten, a II. Bojler kupán. Horváth Zsolt, Pecz István és Tóth Róbert ragadott nyilat.

A csoportból mindhárman továbbjutottak, István és Zsolt könnyebben, míg Róbert nehézkesebben. Istvánnak ezt követően nem sikerült az egyenes kieséses szakasz, így ő korán búcsúzott és 9. lett. Zsolt viszont tudott menni még egy kört, ezután egy helyi versenyző megállította, így ötödikként végzett. Róbert a gyenge csoportkört követően magára talált, egészen a döntőig menetelt. Mivel ez egy "nyílt" verseny volt, így utolsó mérkőzésre egy NB-ben játszó ellenfelet kapott, aki nehezen ugyan, de legyőzte. Róbert szép eredményt elérve ezüstéremmel gazdagodott.

Kép, információ: Tóth Róbert

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!