Horváth Gábor 2014. szeptember 1. 09:50

Még idén lesz parkolója a Darvas téri bölcsődének

Még idén lesz parkolója a Darvas téri bölcsődének
A bölcsődei ágyak után 6 parkolóval, és új járdaszakasszal gazdagodhat a Darvas téri bölcsőde. Erről augusztus 28-án döntött a félegyházi képviselő-testület.- 14 hónappal ezelőtt adtam be a fejlesztésre vonatkozó kérelmet, amit 2013 júniusában a Jogi bizottság is támogatott. A kezdeményezéssel az a célom, hogy a körzet bölcsődéje környékén megteremtődjenek a biztonságos közlekedés feltételei, ugyanis a jelenlegi állapot úgy a szülők, mint a bölcsődések számára balesetveszélyes -  mondta el Horváth Gábor képviselő.

Hozzátette azt is, hogy a szeptemberi testületi ülésen a beruházás költségei pontosan ismerté válnak. Bízik abban, hogy a 6 parkoló és az érintett járdaszakasz október végére elkészülhet.

Kövessen minket a Facebookon is!