Hirdetés
Sport 2020. február 22. 17:00

Soltvadkerten kezdjük a tavaszi szezont

Soltvadkerten kezdjük a tavaszi szezont
A Kiskunfélegyházi HTK szakosztályvezetőjét, Busa Imrét kérdeztük a tavaszi rajt előtt a csapat felkészüléséről.

– A csapat gőzerővel készült a szezon második felére, amelynek keretében január 18-a óta heti két edzéssel és heti két edzőmeccsel hangolódtak a játékosok és a stáb a tavaszi bajnoki rajtra. A felkészülési meccseket igyekeztünk vegyes erősségű csapatokkal lekötni, így több NB 3-as valamint megyei I. osztályú gárdával találkoztunk. A lejátszott nyolc edzőmérkőzés mind jól szolgálta a felkészülést. Az eredmények másodlagosak voltak Koncz Zsolt számára, akinek elsődleges feladata a téli "új szerzemények" csapatba történő beépítése volt. Vezetőedzőnk nem kis feladatba vágta a fejszéjét, hiszen egyesületünk nem tétlenkedett az átigazolási piacon, sőt az elmúlt évek talán legaktívabb és legminőségibb átigazolási időszakán vagyunk túl. Az új (illetve régi-új) játékosok egytől egyig erősítést jelentenek a bajnoki címért folytatott harcban. Ezzel a KHTK vezetősége egyértelművé tette a tavaszra kitűzött célt, azaz szeretnék, ha Félegyházán újabb címvédésnek lehetnének tanúi a lelkes szurkolók és sportbarátok.

Érkező játékosok:

Oroszi Dániel (NB3
ESMTK)

Szabó Dávid (NB3
 Kecskeméti TE)

Balog Marcell (NB3
 Kecskeméti TE)

Kulcsár Gábor (Megye1
 Tiszakécske)

Némedi Norbert (Megye1
 Nagykőrös)

A csapat a tavaszi első bajnoki fordulóban február 23-án, vasárnap 14 órai kezdéssel a Soltvadkert vendégeként lép pályára. Első hazai meccsüket a Kiskunhalasi FC gárdájával vívják, amit az elmúlt évek szokásaihoz híven (a hazai pályánk kímélése érdekében) a Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum műfüves pályáján rendeznek meg február 29-én, szombaton 13 órai kezdettel.

A bajnoki menetrendet és eredményeket a csapat szurkolói nyomon követhetik az alábbi weboldalon: 
http://adatbank.mlsz.hu/

Mindenkit szeretettel várnak a mérkőzésekre!

Hajrá Félegyháza! Hajrá KHTK!

V. F.

 

Kövessen minket a Facebookon is!