Sport 2021. május 30. 15:00

Vereséggel zárt a Vasutas SK

Utolsó mérkőzését játszotta a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK labdarúgócsapata, amely május 29-én a Pálmonostora SE-t látta vendégül.

A mérkőzés a vártnál szorosabban alakult, hiszen az esélyesebb pálmonostoriak csupán az első félidő utolsó perceiben szerezték meg a vezetést Szabovik György révén. (0-1)

A gólra a második játékrész elején Seres János válaszolt hazai oldalról, így a találkozó további szakaszát 1-1-es állással folytatták a csapatok.

Az eredmény egészen a hajráig nem változott, ekkor a csereként korábban pályára lépő Ruzsinszki Ferenc értékesített egy akciót, amivel beállította az 1-2-es végeredményt.

A Pálmonsotora SE hetedikként, míg a Kiskunfélegyházi Vasutas SK tizenharmadikként fejezte be a szezont.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 26. ford., 05. 26.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Pálmonostora SE 1-2 (0-1)

Gólszerzők: Seres János 52. p. ill. Szabovik György 44. p., Ruzsinszki Ferenc 88. p.