Sport 2021. június 6. 09:00

Családi nap keretében vették át bronzérmeiket az U-16-os focisták

Családi napot tartott június 5-én, a Félegyházi Térségi Sportiskola Labdarúgó Szakosztálya az utánpótlásban pallérozódó igazolt fiatal játékosok és szüleik számára, akik közös játékban vettek részt a Honvéd Sporttelep hátsó pályáján. Ennek keretében az FTSI U-16-os labdarúgói, illetve az U-17-es futsalcsapat is megkapta bronzérmeit.

Az utolsó fordulót megelőzően már eldőlt, hogy a Félegyházi TSI U-16-os labdarúgócsapata a harmadik helyen végez a korosztályos bajnokság északi csoportjában. Lénárt Máté edző csapata a zárónapon a Kerekegyházi SE együttesével mérkőzött meg, amit végül fordulatos csata után 4-3-ra a vendégek nyertek.

Ezt követően az FTSI családi napjának rendezvényéhez vonultak a focisták, ahol Busa Imre szakosztályvezető, Kertész János szakmai vezető, Katona Andor ügyvezető, illetve dr. Réczi László, a körzet önkormányzati képviselője átadta a játékosoknak a bronzérmeket és a kupákat. Ugyanez a csapat az U-17-es téli futsal bajnokságban is harmadik lett. Annak az érmeit és a kupáit ugyancsak most osztották ki.

A futsalcsapat edzői: Balog Huba, Lénárt Máté, Gerecs Attila és Vidéki Ferenc voltak.

Az éremátadást követően a családi nap résztvevőit és csapatait is díjazták.

Bács-Kiskun U-16 Északi csoport 22. ford., 06. 05.
Félegyházi TSI – Kerekegyházi SE 3-4 (2-2)

Gólszerzők: Móczár Zalán 28. p., Molnár Tamás 43. p., 58. p. ill. Pesti Balázs 5. p., 80. p., 90. p., Bogár Gubcsai Milán 45. p.