• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Félegyházi szurkolói zónát szerveznek a magyar válogatott EB mérkőzéseire
Sport 2021. június 15. 09:00

Félegyházi szurkolói zónát szerveznek a magyar válogatott EB mérkőzéseire

Félegyházi szurkolói zónát szerveznek a magyar válogatott EB mérkőzéseire
Szabadtéri szurkolói zónában nézhetjük a magyar válogatott Európa-bajnoki csoportmérkőzéseit. Az ötletet Balla László, az 5. körzet önkormányzati képviselője és Isán András közös szervezésében valósítják meg. A szabadtéri szurkolói zóna helye a Göllesz Viktor Általános Iskola udvara (a korábbi Bajcsy Iskola) lesz, ahová minden sportbarát fociszurkolót várnak.
Hirdetés

A magyar labdarúgó válogatottra nem vár könnyű feladat, hiszen az EB első mérkőzésén a címvédő portugál válogatottat látja vendégül Budapesten, a Puskás Arénában. A két válogatott a legutóbb EB-n is összecsapott, akkor emlékezetes mérkőzésen 3-3-as döntetlen született.

A Magyarország – Portugália találkozót június 15-én, kedden 18 órától rendezik meg. 17 órától felvezető műsor indul.

A szurkolói zóna további mérkőzései:


Magyarország – Franciaország (június 19. szombat: 15:00)

Németország – Magyarország (június 23. szerda: 21:00)

A szurkolói zóna helyszíne:
Kiskunfélegyháza, Szent Imre herceg u. 1-3., Göllesz Viktor Általános Iskola udvara (Bajcsy iskola)

Bejárat a Bajcsy utcai játszótér felől.

Minden szurkolót várnak!


Fotó: MTI

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!