Gátér 2021. július 5. 10:00

Elszármazottak találkozója és falunap Gátéron

Elszármazottak találkozója és falunap Gátéron
Elszármazottak találkozója és falunap volt július 3-án, Gátéron. A délelőtt folyamán a településen vendégül látták és műsorral kedveskedtek az egykori gátéri lakosoknak, akiknek ma már felmenőik sem élnek a településen. Köszöntőt mondott Jánosiné Gyermán Erzsébet polgármester és dr. Szegesdi Henrietta, a Gátér Községért Egyesület elnöke. A helyi kulturális csoportok bemutatója és versek után finom ebédre invitálták a vendégeket.A falunapi programok délután vették kezdetüket: a színpadon a Silver Step Tánc Stúdió, a Kecskemét Brass, a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola növendékei, a Brill-Art Stúdió táncosai, harcművészek, valamint senior táncosok váltották egymást.Dr. Tóth Ákos tárogatón játszott a közönségnek, az esti hangulatot pedig Kabai Alex műsora koronázta meg. A falunapot utcabál zárta.

Z. A.
  

Kövessen minket a Facebookon is!