Helyi hírek 2014. november 4. 10:30

Novemberi programok a Művelődési Központban

Novemberi programok a Művelődési Központban
   

November 7., péntek 18 óra

A humorkabaré visszatér 2. címmel Dumaszínház Kiskunfélegyházán. Hadházi László és Bellus István műsora.
 

November 8., szombat 10 óra

Márton-napi libaságok gyermekeknek. Kézműves foglalkozás, az őszi népszokások felelevenítése, Aprók tánca várja a gyermekeket. Megtekinthetőek az épület új szárnyának folyosóján elhelyezett fényképek a Libafesztivál elmúlt éveiből
 

November 14., péntek 17óra

Wesel Hugó Fotókör Pillanatok című kiállításának megnyitója. A tárlatot Rátkai Zsuzsa, a Holló László Képzőművész Köt tagja nyitja meg.
 

November 16., vasárnap 9-15 óra

KHTK-Orosházi SE NB II-es sakkcsapatbajnokság kiskunfélegyházi játéknapja.
 

November 21., péntek 18 óra

Dr. Csernus Imre pszichiáter előadása Ellentétek vonzásában címmel. Jegyek elővételben a Művelődési Központ információjában vásárolhatók.
 

November 22., szombat 17 óra

Jótékonysági est egy beteg kisgyermekért, Kollár Lilláért. A Bugaci Tanyaszínház bemutatja Heltai Jenő Naftalin c. bohózatát egy felvonásban. A rendezvény fővédnöke Csányi József polgármester. Főszervezője Horváth Gábor önkormányzati képviselő. A rendezvény támogatója a Sorsocskák Alapítvány.
 

November 28., péntek 12-18 óra

A Kiskunfélegyházi Makett Klub szervezésében látványmakettezés és kiállítás várja az érdeklődőket.
 

November 29., szombat 12-18 óra

A Kiskunfélegyházi Makett Klub szervezésében látványmakettezés és kiállítás várja az érdeklődőket
 

Előzetes!

December 13 – 23. Karácsonyi Kézműves kiállítás és vásár a Művelődési Központ aulájában. Látogatási idő: hétfő: 8.00-18.00; kedd-szombat: 8.00-20.00; ezüst- és aranyvasárnap: 9-12 óráig
 

A Művelődési Központban működő közösségek:

Hétfő: Barátság Énekkar próbái: kéthetente 14.00-től. Vezeti: Nagy Ferenc

Szerda: Ringató: zenés, énekes gyermekfoglalkozás 3 éves korig 9.30-tól. Vezeti: Szabóné Csikai Ágnes ● KunplastSzupernagyik próbái: 14.00-től. Vezeti Hegyi Klára ● Tupperware főzőklub: minden hónap első szerdája 17.00-től. Vezeti: Drozdik Károlyné Judit ● Profi-L Bábcsoport próbái 17.00-től

Csütörtök: Kiskunfélegyházi Népdalkör próbái: 16.00-tól. Vezeti: Némedi László ● Wesel Hugó Fotókör: 18.00-tól

Péntek: Music with Maria: énekes, táncos, mondókás angol nyelvű gyermekfoglalkozás 5 éves korig 9.30-tól. ● TerescsényiEndre Ifjúsági Képzőművész Kör foglalkozása gyermekeknek: 16.00-tól. Vezeti: Pap György ● „Pince 72” Sakk Klub: két hetente 18.00-tól ● Széljáró Balladás zenekar próbái 18.00-tól ● Tűforgatók Baráti Köre: minden hónap harmadik péntekje 17.00-től

Szombat: Kaze Klub: egyeztetés szerint 9.00-től ● Thália Színkör: színjátszó, önképző csoport 14.00-től. Vezeti: Tóth Tünde ●Terescsényi Endre Ifjúsági Képzőművész Kör foglalkozása gyermekeknek: 14.00-től. Vezeti: Pap György
 

Kövessen minket a Facebookon is!