Közélet 2013. december 19. 09:39

Kérdeztek az állampolgárok

Képgaléria
Kérdeztek az állampolgárok
Közmeghallgatást tartott december 12-én, csütörtökön a kiskunfélegyházi képviselőtestület.

A helyi önkormányzatokról szóló törvény értelmében közmeghallgatást évente legalább egyszeri alkalommal kell tartani. A közmeghallgatás tulajdonképpen határozatképes testületi ülés, amelyen az állampolgárok, valamint az önkormányzat illetékességi területén működő társadalmi és egyéb szervezetek képviselői közvetlenül a képviselő-testület előtt, ahhoz intézve tehetik fel közérdekű kérdéseiket és javaslataikat.

A december 12-i kiskunfélegyházi közmeghallgatáson a megjelentek tájékoztatókat hallgathattak meg a város és intézményeinek 2013. évi eredményeiről, majd az állampolgárok és a helyben érdekelt szervezetek képviselői tették fel kérdéseiket.

T.T.


 

Kövessen minket a Facebookon is!