Pálmonostora 2022. július 16. 08:00

Megújul a pálmonostori Katona József Művelődési Ház

Megújul a pálmonostori Katona József Művelődési Ház
Pálmonostora Község Önkormányzata pályázatot nyújtott be TOP_PLUSZ-1.2.1-21 ÉLHETŐ TELEPÜLÉSEK felhívásra „Katona József Művelődési Ház felújítása” címmel (projekt azonosítószáma: TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BK1-2022-00002). A projekt keretében 100 millió Ft vissza nem térítendő európai uniós forrásból a fő cél a helyi közösségi élet legfontosabb helyszínének, a művelődési háznak a felújítása.

A fejlesztés keretében a művelődési ház tetőfelújítása és azbesztmentesítése – az új tetőre napelemes rendszer telepítése, szabadtéri színpad és nézőtér lefedése, térburkolatok, kert növényzet telepítés, gasztrosarok kialakítása épített kemencével, nagyterem és informatikai terem klimatizálása, klubhelyiség felújítása történik meg.Pálmonostora Község Önkormányzata igen elkötelezett a lakosság életminőségének emelése iránt. A tervezett beruházás hozzájárul a település népességmegtartó erejének fokozásához a közösségi élet legfontosabb helyszínének fejlesztésével. A művelődési ház külső és belső tere egyaránt kellemes közösségi tér színterévé válik.

A projekt fő megvalósítási helyszíne: 6112 Pálmonostora, Táncsics Mihály u. 26.

„A projekt a Széchenyi Terv Plusz program keretében valósul meg.”

                      

Kövessen minket a Facebookon is!