Szabó József 2023. június 6. 08:00

Érdekes programokkal várják a hétvégén a családokat a Templomhalomnál

Érdekes programokkal várják a hétvégén a családokat a Templomhalomnál
Családi napot szerveznek a Templomhalomnál június 10-én, szombaton 10 órától.

Szabó József, a körzet képviselője mesélt a részletekről: – A Templomhalomnál családi napot szervezünk, ahová szeretettel várjuk az érdeklődőket. 10:30-tól a Bankafalui Óvoda csoportja lép fel egy kedves előadással, majd szabadtéri programok várják a vendégeket, mint darts, ugrálóvár, trambulin, íjászat, sárkányépítés és -reptetés, népi játékok, arcfestés, lovaskocsikázás, családi vetélkedők, dombfutás, aszfaltrajzverseny. A jó időre való tekintettel sörpadokat fogunk a sátrak alá elhelyezni, így hűsölési lehetőség is lesz. Senki sem marad éhesen, ugyanis bográcsozással és palacsintákkal is készülünk. Reméljük, hogy ez az első alkalom jól fog sikerülni és a jövőben rendszeresen megrendezhetjük ezt a programot.

V. B.
        

Kövessen minket a Facebookon is!