Szabó József 2023. augusztus 25. 08:00

Folyamatosan fejlesztik a közvilágítást a Bankfaluban is

Képgaléria
Folyamatosan fejlesztik a közvilágítást a Bankfaluban is
A városszerte megvalósuló közvilágítás-fejlesztési program keretében kiemelkedően sok, 22 darab lámpatestet helyeztek ki az elmúlt hetekben a 6-os számú választókörzet területén – hívta fel a figyelmet Szabó József önkormányzati képviselő, aki szerint a fejlődő Bankfalu városrészben a lakosok alapvető igénye és a fejlődés záloga a kielégítő közvilágítás.

– Régóta vártuk a Tanyasori úton az új lámpatestek felszerelését, ami most végre megvalósult. Itt összesen 8 darab újonnan kihelyezett lámpatest gondoskodik a biztonságos megvilágításról. A fejlődő városrészben, újabb utcákban további 14 darab új lámpatest kihelyezése történt meg: a Barázda utcán 4, a Kéve utcán 2, a Kalász utcán 3, a Templomhalom utcán 2, a Szélmalom utcán 3 darab lámpával bővült a közterületek megvilágítása. A továbbiakban tervezés alatt áll az Alpári út és a Délibáb utca között a kettes, négyes és ötös közben 2-2 darab betonoszlop, mindegyiken egy-egy lámpatesttel – tájékoztatott a képviselő. A közvilágítás-fejlesztési program keretében Kiskunfélegyházán 73 lámpatest és 22 oszlop kihelyezése történt meg az elmúlt hónapokban, amit 15 oszlop és 17 lámpatest felszerelése követ még az év hátralévő részében.

Fotó: Fantoly Márton   
          

Kövessen minket a Facebookon is!