Kistérség 2023. július 24. 08:00

Több vármegyei fürdő is csatlakozott a hétvégi strandok éjszakájához

Több vármegyei fürdő is csatlakozott a hétvégi strandok éjszakájához
Több mint egy évtizede indították útjára a mozgalmat, mely mára népszerű, és igen várt eseménnyé nőtte ki magát. Vármegyénkben több fürdő és strand is csatlakozott a strandok éjszakájához, ami július 29-én, szombaton zajlik országszerte.

Különlegességekkel, meghosszabbított nyitva tartással készülnek Kecskeméten, Tiszakécskén, Kerekdombon, Dávodon, Kiskunhalason, Kiskőrösön, de a vármegye legnagyobb nyári zenei fesztiválja zajlik egész hétvégén Kunfehértón, a Vadkerti-tónál pedig nagyszabású triatlon versenyt szerveztek erre a napra – adta hírül a megyei hírportál.

A teljes listát ide kattintva találják!
 

Kövessen minket a Facebookon is!