Program 2024. március 31. 18:00

Betűbölcsi: a belső szervek speciális manuális terápiája

Betűbölcsi: a belső szervek speciális manuális terápiája
Folytatódik a városi könyvtár baba-mama klubja, a Betűbölcsi. A vendég ezúttal Valentin-Bodor Zsuzsanna konduktor, mozgásterapeuta lesz április 2-án, kedden 10 órától. Téma: baba viscerál-kezelés. Belsőszervi kiegészítő terápiás lehetőségek általános egészségmegőrzés céljából újszülötteknek és kisgyermekeknek.

A viscerális terápia a belső szervek egy speciális manuális terápiája. Az elnevezés a latin – viscera szóból ered – ami a zsigeri hasi szervek, belső szervek összefoglaló neve. Ezt a módszert a francia Jean-Pierre Barral dolgozta ki és fejleszti a mai napig. Barral mottója kiválóan megfogalmazza a kulcs filozófiát: ”Felébreszteni valami kicsit a testben, ami majd nagy változásokat hoz létre teljes testi szinten” – ismerteti a Súlypont Ízületklinika.
                      

Kövessen minket a Facebookon is!