Program 2024. április 2. 17:00

Tavaszi hangversenyt ad a zenebarátok kórusa

Tavaszi hangversenyt ad a zenebarátok kórusa
Tavaszi hangversenyre várja az érdeklődőket a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa április 6-án, szombaton 19 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központba.

Szabó Péternétől, a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesületének elnökétől megtudtuk, hogy mint minden évben, idén is színes, vidám tavaszi hangversenyt szervez kórusuk. Az eseményre január óta készülnek, bíznak benne, hogy a befektetett munka hallható lesz az előadáson.A repertoár népzenei műveket tartalmaz, amelyek között az évszakhoz méltó, vidám, pergősebb műveket szedték egy csokorba. Meghívott vendégként szerepel az eseményen dr. Héjja Bella, aki páratlan énekhangjával és tárogatójátékával működik közre. Az esten a kórus állandó zongorakísérője, Bolla Julianna is jelen lesz, a kórust Vili Balázs vezényli.

A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Z. A.
             

Kövessen minket a Facebookon is!