Program 2024. június 28. 16:00

Gördeszkás versenyt rendeznek Félegyházán

Gördeszkás versenyt rendeznek Félegyházán
Gördeszkás versenyt rendeznek június 29-én, szombaton 12 órától a kiskunfélegyházi skate-pályán. Az eseményt a helyi deszkás közösség szervezi, hogy támogassák a Fogyatékos Személyek Nappali Intézményének klubtagjait. Arra kérik a látogatókat, hogy lehetőségeik szerint vigyenek tartós élelmiszereket, amiket az intézmény munkatársai osztanak ki a klubtagok között.

– Az esemény résztvevői nemcsak a gördeszkás verseny izgalmas pillanatait élhetik át, hanem közösségi összefogással is segíthetnek. Az adományokkal hozzájárulhatnak ahhoz, hogy az intézmény klubtagjai könnyebben boldoguljanak. A verseny mellett szórakoztató programokkal és jó hangulattal várunk mindenkit – mondta el Gáll Zsolt Balázs főszervező.

V. B.
              

Kövessen minket a Facebookon is!