Helyi hírek 2024. július 6. 11:00

Ünnepeltek az egészségügyi dolgozók

Képgaléria
Ünnepeltek az egészségügyi dolgozók
A Semmelweis-napi ünnepség délutánja az öröm és a szórakozás jegyében telt, ahogy július 5-én a kórház kertjében kötetlen formában folytatódott az ünneplés.

Az egészségügyi dolgozók a kellemes nyári időben, a zöldellő kert ölelésében finom ételeket és italokat fogyaszthattak, miközben a kikapcsolódáshoz elengedhetetlen zene szólt. A jó hangulatról a Bitter Monday zenekar gondoskodott.

A kötetlen hangulat és a közös ünneplés lehetőséget adott arra, hogy a kollégák még jobban megismerjék egymást és együtt örüljenek a díjazottak sikerének. Az ilyen alkalmak nemcsak az egyéni teljesítmények elismerésére szolgálnak, hanem erősítik az egészségügyi közösség összetartozását is. A délutáni esemény különleges pillanatokat kínált mindenkinek, aki részt vett rajta.

V. B.

Fotó: Fantoly Márton
               

Kövessen minket a Facebookon is!