Közélet 2014. március 3. 17:09

Közös gondolkodás a turizmus fejlesztéséről

Képgaléria
Közös gondolkodás a turizmus fejlesztéséről
Turisztikai fórumra invitálták a közelmúltban Kiskunfélegyháza és térsége idegenforgalommal, vendéglátással foglalkozó vállalkozóit, intézményeit. A megbeszélés célja az volt, hogy egyeztessék, összehangolják azokat az elképzeléseket, amelyek hozzájárulhatnak az idegenforgalom fellendüléséhez.

Dongó Anita idegenforgalmi referens elmondta, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy megismerjék a szolgáltatók, a környező települések és minden érintett véleményét. Több olyan dolog is van Kiskunfélegyházán és környékén, ami vonzó lehet az ide látogatóknak. Fontos, hogy ezeket felfedezzük, bővítsük, és ajánlat formájában mindenki számára elérhetővé tegyük. Ezért is hoztuk létre a turisztikai honlapot, amelyen megjeleníthető a teljes kínálat. Szeretnénk valamennyi jelentős idegenforgalmi kiállításon szerepelni, valamint egy programcsomagot is létrehozni. Ezt azonban csak az érintettek közreműködésével, segítségével tudjuk megoldani. Az elképzelések megvalósításába bárki bekapcsolódhat. Ehhez a Tourinform irodát kell felkeresni. A fórum összegzett tapasztalatairól minden érintettet hírlevélben értesítenek.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!