Közélet 2014. március 7. 15:37

Tüntetés a devizahitelesekért

Képgaléria
Tüntetés a devizahitelesekért
A devizahitelesek problémáinak megoldását sürgették azon a demonstráción, amelyet március 6-án tartottak a legnagyobb félegyházi pénzintézet előtt. A tüntetést a Jobbik Magyarországért Mozgalom Félegyházi Szervezete kezdeményezte. A megmozdulástól a devizahitelesek távol tartották magukat, zömében az aktivisták és a szervezők voltak jelen. Kollár László, a párt helyi elnöke és dr. Bene Gábor, a Magyarok Szövetségének elnökségi tagja szónoklataikban úgy fogalmaztak, hogy a nehéz helyzetbe került emberek belefásultak a velük történtekbe és félnek.

A demonstráció céljáról Kollár László azt mondta: szeretnék elérni, hogy a kormány regnálásának utolsó időszakában tegyen hathatós intézkedéseket a devizahitelek miatt lehetetlen élethelyzetbe kerültek megsegítésére. A Jobbik javaslata szerint a devizahiteleket a felvétel idején kialakult állapot szerint forintra kell átváltani, és úgy végigvinni a futamidőt.

 

Kövessen minket a Facebookon is!