Közélet 2013. december 27. 08:23

300 adag töltött káposztát osztottak szét

Képgaléria
300 adag töltött káposztát osztottak szét
Étel- és ruhaosztást tartott december 21-én az MSZP Kiskunfélegyházi Szervezete, a Societas, az Együtt 2014-PM és az Ébredés Közhasznú Alapítvány.

Az önkéntesek, aktivisták reggel 7 órakor kitelepültek a Gorkij utcai MSZP székház elé, ahol aláírásgyűjtéssel és teaosztással kezdték a reggelt. 10 óra tájban már több százan várták a meleg ételt, s a kihelyezett ruha adományok is gazdára találtak.

- Fél 12-kor kezdtük meg az ételosztást, délre már üresek voltak a kondérok. A 300 adag meleg töltött káposztát és a 45 kilogramm kenyeret 20 perc alatt oszttottuk szét. Szeretném valamennyi szervező és közreműködő nevében megköszönni támogatóinknak, a felajánlóknak, segítőinknek, hogy együtt, összefogással szebbé tehettük mások ünnepét - mondta el Horváth Tamás önkormányzati képviselő.

Kövessen minket a Facebookon is!