Program 2014. május 26. 07:31

Idén is lesz Pünkösdi Ifjúsági Találkozó Pálosszentkúton

Idén is lesz Pünkösdi Ifjúsági Találkozó Pálosszentkúton
Idén is várják a fiatalokat június 6-7-én a Pünkösdi Ifjúsági Találkozóra, Petőfiszállás-Pálosszentkútra. A tavalyi találkozón 250-en vettek rész.

Hatházi Róbert ifjúsági referens főszervezésével, a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye ifjúsági közösségeinek és ifjúsággal foglalkozó lelkipásztorainak összefogásával, a Parázs Központot működtető SZÉK egyesület munkatársainak közreműködésével valósul meg a színes program, melyben gyalogos zarándoklat, tábortűz, tanúságtétel, beszélgetések, foci is szerepel.
A szombati nap előadója Fábry Kornél atya lesz. A délutáni műhelymunkák során a kapcsolatok témáját járjuk körül: Közösségen belüli és kívüli kapcsolatok építése. Mit kezdjek a nehéz helyzetekkel, nehéz emberekkel? Hogyan teremtsek és tartsak meg értékes kapcsolatokat?

Bővebb információ és jelentkezési lap a Parázs honlapján található. Érdeklődésüket szeretettel várjuk! Az esemény főszervezője, Hatházi Róbert ifjúsági referens szívesen válaszol kérdéseikre a 30-20-75-973-as telefonszámon.

Kövessen minket a Facebookon is!