Sport 2017. március 6. 11:00

Rangadót nyertek a focisták

Hatpontos mérkőzésen értékes három pontot szerzett a harmadik helyezett Bácsalmási PVSE vendégeként a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A KHTK első tétmérkőzését játszotta tavasszal, Szabó István helyett immár Ozsváth Ferenc ült a kispadon. A Bácsalmás augusztusban némi meglepetésre győzött Kiskunfélegyházán, most sikerült a visszavágás.

Parázs mérkőzésén két 11-est is láthatott a bácsalmási publikum. Szabó Attila góljával a 6. percben került előnybe a KHTK, amit a hazaiak ugyancsak büntetőből Popovic Goran révén a 33. percben kiegyenlítettek. (1-1)

A második félidőben csupán egy találat született, de azt a félegyháziak szerezték. Medgyesi László a 73. percben eldöntötte a három pont sorsát. (2-1)

Győzelmével a KHTK két pontra megközelítette a Bácsalmást és továbbra is negyedik a bajnokságban.

Bács-Kiskun Megyei I. 17. ford. 03. 05.

Bácsalmási PVSE - Kiskunfélegyházi HTK (1-1) 1-2

Gólszerzők: 33. p. Popovic Goran, ill. 6. p. Szabó Attila, 73. p. Medgyesi László