Program 2014. január 9. 12:33

Ismerős Arcok koncert Félegyházán

Ismerős Arcok koncert Félegyházán
Az Ismerős Arcok lép fel január 18-án, szombaton, a kiskunfélegyházi Rocktárban.
Hirdetés

„Van nekünk egy zenekarunk, amely megmutatta, hogy durva szavak nélkül is lehet harcos valaki, hogy profi zenével is közvetítheti az indulók egyszerűségét és a versek filozófiai magasságait egyszerre, hogy értéket tud képviselni és közvetíteni a sok, sajnos gyakran minőségtelen nemzeti rock csapat között. Ők az ISMERŐS ARCOK, Magyarország legprofibb nemzeti érzelmű zenekara mind mondanivalót, mind pedig élőzenei minőséget tekintve.

Ismerős Arcék idén 15 évesek. Ők már letettek sokat az asztalra. Most rajtunk a sor, hogy méltóképpen köszöntsük őket január 18-án a Rocktárban, és tegyük le a város névjegyét az emlékezetükben.

Legyünk jó közönség, toborozzunk minél több ismerőst a koncertre!

A város nem csak közönség terén tudja majd letenni névjegyét a rendezvényen, hanem zeneileg is, mert a remek kiskunfélegyházi SZÉLJÁRÓ BALLADÁS együttes lesz az előzenekar ízes és talpalávaló betyárdalokkal. Adjuk meg a tiszteletet nekik is és jelenjünk meg időben a koncerten!” – kérdi Ónodi Árpád, a Rocktár vezetője.

https://www.youtube.com/watch?v=pgzxqQTOOrs

https://www.youtube.com/watch?v=UPxuLBavnnU

Kövessen minket a Facebookon is!