Sport 2017. június 4. 12:20

Vezetett, majd hét gólt kapott Kecskeméten a KHTK

A bajnokság szempontjából tét nélküli összecsapással zárult a megyei I. osztályú foci szezon június 3-án. A második helyezett Kecskeméti LC a bronzérmes Kiskunfélegyházi HTK-t látta vendégül. A szomszédvárosi derbit a KHTK kezdte jobban, Medgyesi László góljával a 20. percben előnybe került (0-1). A hazaiak ezt követően rendezték soraikat és kihasználva helyzeteiket az első félidőben megfordították az állást (3-1). A második játékrészben a kecskemétiek egyre nagyobb fölénybe kerültek, a bajnokság gólkirályi címét megszerző Salami Eugene kétszer is betalált, mellette Balog Szabolcs négyszer, míg Kitl Zoltán egyszer zörgette meg a félegyházi hálót. Hiába kezdte jobban a rangadót a KHTK, a végén 7-1-es zakóba szaladt bele a Kecskeméti LC otthonában.

Bács-Kiskun Megyei I. 30. ford. 06. 03.

Kecskeméti LC – Kiskunfélegyházi HTK 7-1 (3-1)

Gólszerzők: Balog Szabolcs 32. p., 38. p., 74. p., 87. p., Kitl Zoltán 44. p., Salami Eugene 51. p., 78. p., ill. Medgyesi László 20. p.,