Sport 2017. november 19. 19:55

Az utolsó percekben fordított a Tolna

Rangadóhoz méltó, fordulatos meccset láthatott a tolnai publikum november 19-én. A női futsal NB I. rangadóján a házigazda Tolna az Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bullst fogadta a 9. fordulóban. Mindkét csapat győzelemre tört, amihez a tolnaiak kerültek előbb közelebb, de Folk Zsuzsanna góljára gyorsan válaszolt az Astrás Halászi Kinga (1-1). A szünetbeli 1-1-et követően ismét a hazaiak szereztek vezetést, de Krascsenics Petra révén újfent kiegyenlített az Astra, sőt négy perccel a mérkőzés vége előtt Halászi Kinga második góljával fordított. A 3-2-es Astra előny végül nem bizonyult elégnek a pontszerzéshez, a tolnaiak előbb Varga Adél révén egyenlítettek (3-3), majd az utolsó percben Szalkai Kitti találatával ismét előnybe kerültek és 4-3-ra nyertek. Az Astra balszerencsés mérkőzésen maradt alul, a vereség ellenére továbbra is negyedik a tabellán.

Női Futsal NB I. 9. ford. 11. 19.

Brandmission-Artifex Tolna – Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls 4-3 (1-1)

Gólszerzők: Folk Zsuzsanna 6. p., Varga Adél 28. p., 38. p., Szalkai Kitti 40. p., ill. Halászi Kinga 8. p. 36. p., Krascsenics Petra 29. p.,