Sport 2018. szeptember 2. 19:05

Pontvesztés kétgólos előnyről

Folytatta idegenbeli szereplését és a még nyeretlen Bácsalmási PVSE otthonába látogatott a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata szeptember 2-án, a megyei I. osztályú bajnokság 4. fordulójában. Felemás előjelekkel várta a bajnoki fordulót a KHTK, hiszen hét közben a Jánoshalmai FC ellen búcsúzott a Magyar Kupától, ellenben a legutóbbi három idegenbeli bajnokiján 7 pontot szerzett. A mérkőzést jól kezdte a félegyházi együttes, Tóth István és Valkai Tamás góljaival az első félidő végén már 2-0-ra vezetett. A Bácsalmás azonban nem adta fel, a 66. percben előbb szépített, majd a 78. minutumban Ivkovic az egyenlítő találatot is elérte (2-2). Kétgólos előnyről veszített pontokat a KHTK, ennek ellenére csupán két pont a lemaradása a listavezetővel szemben.

Bács-Kiskun Megyei I. 4. ford. 09. 02.

Bácsalmási PVSE – Kiskunfélegyházi HTK 2-2 (0-2)

Gólszerzők: Sőreg Dávid 66. p., Ivkovic 78. p. ill. Tóth István 7. p., Valkai Tamás 43. p.