Dr. Ónodi Izabella 2018. december 7. 08:30

Szombaton nyílik a Mézeskalács meseváros kiállítás

Képgaléria
Szombaton nyílik a Mézeskalács meseváros kiállítás
December 8-án szombaton 15 órakor nyílik az V. Mézeskalács meseváros kiállítás a Petőfi Sándor Emlékházban, a második adventi gyertyagyújtás előtt. A megnyitón dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke köszönti a jelenlévőket. Műsorral közreműködik a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda Százszorszép Óvodája.

A tárlat december 20-áig látogatható, az alábbi nyitvatartással:

December 9., vasárnap: 9-től 17 óráig

December 10-14. (hétfő-péntek): 8-tól 18 óráig

December 15-16. (szombat-vasárnap): 9-től 17 óráig

December 17-20. (hétfő-csütörtök): 8-tól 18 óráig


Tombolahúzás: 
december 22-én, szombaton, 17.30-kor a városháza előtt, a negyedik adventi gyertyagyújtást követően. Ekkor sorsolják ki a Mézeskalács meseváros házikóit, amit a nyertesek magukkal vihetnek karácsonyfájuk alá.

A tombolaárusításból befolyó összeget fejlesztő- és szabadidős játékok vásárlására, a Kiskunfélegyházi Napközi Otthonos Óvoda Százszorszép Óvoda Tagintézmény részére, a KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény művészetterápiás eszközök beszerzésére, valamint a Kiskun Múzeum gyermekprogramjainak megvalósítására fordítják.

Kérik, hogy minél többen vásároljanak jótékony célra tombolát, 500 Ft/db áron!

Szervező: Kiskun Múzeum
Társszervezők: Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda, KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény
Támogató: Kiskun Múzeum Baráti Köre

Fotók: Kiskun Múzeum Facebook-oldala
 

Kövessen minket a Facebookon is!