Dr. Ónodi Izabella 2019. június 6. 11:30

Trianoni megemlékezés a Móra Ferenc Gimnáziumban

Képgaléria
Trianoni megemlékezés a Móra Ferenc Gimnáziumban
Trianoni megemlékezést tartottak a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium Emlékparkjában, június 4-én.

A trianoni békediktátum 99. évfordulója alkalmából rendezett eseményen Csányi József polgármester köszöntötte az egybegyűlteket. A városvezető beszéde után dr. Ónodi Izabella, a művelődési és szociális bizottság elnöke érzelmekkel teli beszédét hallgathattuk meg. A esemény színvonalát a Dózsa György Általános Iskola 7. osztályos tanulóinak versszavalása tette teljessé. A program lezárásaként, a városban jelenlevő pártok képviselői koszorúkat helyeztek el a trianoni emléktábla alá,
ezzel is tisztelegve a történelmünk szomorú eseménye előtt.

V. B.
 

Kövessen minket a Facebookon is!