Helyi hírek 2019. augusztus 30. 11:30

Megválasztották a Helyi Választási Bizottság tagjait

Megválasztották a Helyi Választási Bizottság tagjait
A Helyi Választási Bizottság tagjait és póttagjait a jegyző javaslata alapján a város képviselő-testülete egyhangú döntésével választotta meg augusztus 29-i ülésén. A bizottság tagjai: dr. Dobák Nándor, dr. Palásti Gabriella, Csabai Csaba Pál, póttagjai pedig Kovács-Csonka Szilvia és Mészáros Márta.

A választási bizottságok a választópolgárok független, kizárólag a törvénynek alárendelt szervei, amelyeknek elsődleges feladata a választási eredmény megállapítása, a választások tisztaságának, törvényességének biztosítása, a pártatlanság érvényesítése és szükség esetén a választás rendjének helyreállítása.

Fotó: Csőszi Viktor
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Önkormányzati választás - 2019