Helyi hírek 2019. szeptember 27. 09:00

Ne dőljenek be az áloldalaknak! - bármikor indulhat a félegyházi távfűtés

Ne dőljenek be az áloldalaknak! - bármikor indulhat a félegyházi távfűtés
Tisztelt Félegyháziak! Az elmúlt napokban internetes áloldalak feltehetőleg a közelgő önkormányzati választásra tekintettel olyan álinformációkat terjesztenek, amely szerint a külső hőmérsékletre tekintet nélkül csak október 15-én fog elindulni a félegyházi távfűtési rendszer.

Ezzel szemben a valóság az, hogy az önkormányzat által augusztusban átvett félegyházi távfűtési rendszer készen áll a lakások felfűtésére. Bármelyik lakóközösség jelzése alapján az adott társasházban a jelzést követő nap elindítjuk a távfűtést, azonban a mai napig egyetlen közös képviselő sem jelzett távfűtési igényt, ahogyan az oktatási intézmények sem.

Megkérjük az önkormányzati választásokon induló érdekelteket, hogy tartózkodjanak az ilyen jellegű álhírek terjesztésétől, az emberek biztonságérzetét ne használják fel politikai célok elérésére. A távfűtés önkormányzati kézbe vétele olyan közös érdek, amelynek felül kell emelkednie a napi politikai csatározásokon.

Tisztelettel: 
Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Önkormányzati választás - 2019