Helyi hírek 2019. november 5. 07:30

2020-ban is lesz asztali naptára Félegyházának

2020-ban is lesz asztali naptára Félegyházának
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az év végéhez közeledve egy 2020-as asztali naptár kiadására készül. Hűen a lokálpatrióta szemlélethez, a már hagyományosnak mondható - önkormányzat által kiadott - naptár most a városban fellelhető szobrokat, műalkotásokat mutatja be.

Rohanó életünk során nap mint nap elmegyünk e szobrok mellett, most kicsit szeretnénk rávilágítani, hol és milyen alkotásokkal találkozhatunk Kiskunfélegyházán. Már most érdemes elgondolkodni azon, hogy családtagjainak, barátainak, kollégáinak akár az ünnepekre is praktikus és kedves ajándék lehet a 2020-as asztali naptár.

A naptár előjegyezhető és megrendelhető novembertől a Tourinform Irodában (Kossuth u. 1., tel: 76/562-039).

 

Kövessen minket a Facebookon is!