Hirdetés
Helyi hírek 2019. november 13. 12:00

Por- és sármentes a B. Szabó József utca

Képgaléria
 Por- és sármentes a B. Szabó József utca
Immár por- és sármentesen közlekedhetünk a B. Szabó József utcán. Az 575 méter hosszúságú, négy méter szélességű aszfaltozott szakaszt november 12-én, kedden adták át hivatalosan a közlekedőknek.

A nemzeti színű szalag átvágása után dr. Ónodi Izabella, a körzet önkormányzati képviselője elmondta, hogy a térség lakói már az előző önkormányzati ciklus kezdetén többször felhívták a figyelmét arra, hogy a poros vagy sáros út nagyban megkeseríti mindennapi életüket. Ezért is szorgalmazta az út aszfaltozását. 

Csányi József polgármester a beruházás átadása apropóján emlékeztetett arra, hogy a B. Szabó József utca aszfaltozása a 2015-ben meghirdetett Félegyháza újjáépül program részeként valósult meg. A fejlesztés nemcsak a környékben lakók kényelmét szolgálja, hanem a Családok Átmeneti Otthonában élőkét és a temetőbe látogatókét is. Mint mondta, jó úton halad a város afelé, hogy 2024-re minden utca aszfaltos legyen Kiskunfélegyházán. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!