Dr. Ónodi Izabella 2019. december 22. 11:30

Karácsonyi jótékonykodás az Ágyú Kézműves Sörgalériában

Képgaléria
Karácsonyi jótékonykodás az Ágyú Kézműves Sörgalériában
Jótékonysági karácsonyi csomagosztást tartott a BNI Hungary és a Sorsocskák Alapítvány a kiskunfélegyházi Ágyú Kézműves Sörgalériában. A december 19-i eseményre a félegyházi rászoruló családokat várták, akik előre csomagolt dobozokban ajándékokat kaptak.

A harminc nagy értékű csomagot csillogó szemmel vették át a kisgyermekes családok, akiknek idén ezzel is könnyebb és szebb lesz a karácsonyi ünnep. Az ajándékokat rejtő dobozok mellett mindenki választhatott a felajánlott ruhacsomagokból is.

– A BNI Hungary üzleti közösségének tagjaival arra gondoltunk, hogy karácsony alkalmából ne csak egymást segítsük üzleti ajánlatokkal, hanem a rászoruló családokon is. Ebben az időszakban mindenkinek megnő az adakozási kedve, így szerettünk volna mi is ehhez csatlakozni. A kiskunfélegyházi Sorsocskák Alapítvány ebben segítségünkre volt, illetve az Ágyú Kézműves Sörgaléria, akik a helyszínt biztosították – tudtuk meg Simon Fannitól, a kecskeméti BNI Hungary csoport tagjától.

V. B. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!