Helyi hírek 2020. augusztus 11. 12:00

Visszafogottan, de táboroztak fiatal zenészeink

Képgaléria
Visszafogottan, de táboroztak fiatal zenészeink
Rendhagyóan fejeződött be az idei tanév a koronavírus-járványnak köszönhetően a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolában is. A nyári táborok szervezését azonban a megszorítások előtt megkezdték, de járványügyi helyzetre való tekintettel más formában bonyolították le.

Ami változatlan volt, az a kollégák odaadása, a borsihalmi helyszín, valamint a táborok tematikája. Ami új volt mindenkinek, az a napközis életforma, azonban nem voltak az alváshelyek miatt korlátok közé szorítva, így a két megszervezett turnusban 105 növendék tölthetett el egy-egy hetet a Borsihalmi Művésztelepen.

Érezhető volt, hogy a zenészpalántáknak mennyire szükségük volt már arra, hogy közösségben legyenek, hasonló korú és érdeklődésű társaikkal. A hangszeres órák mellett természetesen jutott idő a játékra és a sportos versengésre is.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus