Bugac 2020. október 26. 10:00

Korszerűsödik a konyha Bugacon

Korszerűsödik a konyha Bugacon
Javában folyik a bugaci Rigó József Általános Iskola területén lévő konyha régen várt bővítése és felújítása. Az eszközvásárlással együtt mintegy 54,5 millió forintba kerülő beruházás a Pénzügyminisztérium támogatásával és 12 millió forint önkormányzati önerővel valósul meg.A munkálatok jó ütemben haladnak a kivitelező által elkerített területen. Az építkezés nem zavarja az iskola mindennapjait, és egyelőre a konyha is a megszokott rend szerint működik. Előreláthatólag december környékén a konyha leáll, azonban a gyermekek étkeztetése továbbra is zavartalan lesz.

A beruházás pályázati forrásból megvalósuló része idén év végéig elkészül, a további, saját forrásból történő fejlesztések munkálatai pedig legkésőbb jövő év februárjáig tartanak.A bugaci iskolánál idén szeptember elejére új parkolók épültek, jövő tavasszal pedig a meglévő, korábban kialakított parkolóhelyek felújítását tervezi az önkormányzat.

 

Kövessen minket a Facebookon is!